DZIEŃ OTWARTY

W dniu 01.03.2018 r. do naszej szkoły zawitali mali goście – nasi przyszli uczniowie. Przybyli na Dzień Otwarty, który odbył się pod hasłem „Podróże Małego Księcia”.  Na początku z zaciekawieniem obejrzeli przedstawienie „Mały książę” przygotowane przez koło teatralne, a potem udali się w podróż po szkole na ciekawe zajęcia. Na zajęciach przyrodniczych słuchali piosenki  o układzie słonecznym, następnie układali na tablicy interaktywnej, w odpowiedniej kolejności, planety naszego układu. Podczas zajęć muzycznych zamienili się w kosmiczną orkiestrę i grali na bum-bum rurkach. Zajęcia ruchowe pozwoliły sprawdzić się w roli podróżników – wszyscy świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Podczas zajęć językowych mali podróżnicy nauczyli się, jak w języku angielskim i niemieckim brzmią słowa związane z międzyplanetarnymi podróżami. Podczas zajęć komputerowych świetnie bawili się grając w gry edukacyjne. Wszyscy miło spędzili czas, a najlepszym tego świadectwem były prośby dzieci: „Mamo, zapisz mnie do tej szkoły, ja tu chcę chodzić!”

DSC_0724 DSC_0730 DSC_0739 DSC_0769 DSC_0788 DSC_0794 DSC_0796 DSC_0806 DSC_0807 DSC_0817a