Kadra

  • Urszula Banaś

    Dyrektor Szkoły

  • Honorata Konopek

    Zastępca Dyrektora Szkoły

  • Maria Kisiel

    Pedagog szkolny

  • Marcelina Janeba

    psycholog

  • Sara Zago

    Wychowawca 1a

    edukacja wczesnoszkolna

  • Agnieszka Grudzińska

    Wychowawca 1b

    edukacja wczesnoszkolna

  • Dorota Pazdan

    Wychowawca klasy 1c

    edukacja wczesnoszkolna

  • Katarzyna Dziurdzia

    Wychowawca klasy 2a

    edukacja wczesnoszkolna

  • Aneta Łuczyńska

    wychowawca klasy 2b

    edukacja wczesnoszkolna

  • Anna Oleś-Uchman

    Wychowawca klasy 3a

    edukacja wczesnoszkolna

  • Monika Piekulska

    Wychowawca klasy 3b

    edukacja wczesnoszkolna

  • Maria Bigaj

    Nauczyciel języka polskiego

    język polski

  • Aneta Polczyk

    Wychowawca klasy 6c

    Język polski

  • Joanna Szczepanik

    Wychowawca klasy 5a

    biblioteka, język polski

  • Klaudia Miśta

    język polski

  • Joanna Ostrowska

    biblioteka, język polski

  • Natasza Tchórz

    Wychowawca klasy 5b

    język angielski

  • Dagmara Ruiz-Carpio

    język angielski

  • Sylwia Sobolewska

    wychowawca klasy 8a

    język angielski

  • Olha Halyelo

    język angielski

  • Sylwia Hormańska

    Język niemiecki

    język niemiecki, doradztwo zawodowe

  • Aleksandra Honza

    Wychowawca klasy 6d

    historia, WOS

  • Kraszewska Monika

    plastyka

  • Izabela Ludwig

    Wychowawca klasy 6a

    religia, historia

  • Krzysztof Śnieżyński

    Katecheta

    religia

  • Paweł Matysiak

    religia

  • Marzena Kowalska

    religia

  • Agnieszka Kotarska 

    matematyka

  • Anna Król

    Wychowawca klasy 6b

    matematyka

  • Arletta Małochleb

    wychowawca klasy 7a

    matematyka

  • Jerzy Mazur

    fizyka

  • Justyna Wziętek

    biologia, przyroda

  • Alicja Miechowicz

    wychowawca klasy 4b

    przyroda, geografia

  • Katarzyna Słabońska

    wychowawca klasy 8b

    chemia, biologia

  • Anna Pieniążek

    Wychowawca klasy 8c

    technika, informatyka