LOGO SU

LOGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO WYBRANE!

W ostatnich miesiącach w naszej szkole odbył się konkurs na logo Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością w przygotowaniu projektów. Jury w składzie: Pani Urszula Banaś – Dyrektor Szkoły, Pani Monika Kraszewska- nauczyciel plastyki, Pani Anna Pieniążek- nauczyciel techniki i informatyki, Pani Aleksandra Honza- opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz Władze Samorządu Uczniowskiego wybrały dwa najciekawsze projekty na podstawie których stworzono ostateczny kształt logo Samorządu. Autorkami nagrodzonych projektów są Kamila Szarek oraz Gabriela Demczak z klasy VI a. Ostateczny finalny kształt logo nadała Pani Monika Kraszewska.

W konkursie zostały również wyróżnione dwie prace, które zrobili: Julia Kałuska i Stanisław Kowacz z klasy IV b.

logo su