Mistrzostwo Dzielnicy XII – dwa ognie usportowione

15 grudnia reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów i uczennic kl. V i VI Wzięła udział w finałowym turnieju „Dwa ognie sportowe”, który był organizowany przez dzielnicę XII i Szkołę Podstawową nr 157. Aby zakwalifikować się do rozgrywek finałowych musieliśmy wygrać eliminacje, które odbyły się kilka dni wcześniej.
Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji, a emocje sięgały zenitu! Reprezentacja naszej szkoły, wspaniała ekipa chłopców i dziewczyn spisała się wzorowo. Po wygraniu wszystkich spotkań cieszyliśmy się z MISTRZOSTWA!

Skład naszej drużyny:
Nadia Sajak, Madzia Karp, Emilka Walczyk, Zuzia Kutrzeba, Zuzia Ślusarz, Gabrysia Gawlik, Tomek Kupecek, Kuba Kupecek, Antoni Damian,Kuba Mikutel, Mateusz Niedźwiadek, Dorian Triszewski, Karol Gawryluk i Bartosz Kalicki

Gratulujemy!!!!image_50401793 image_50415105 image_50421505 image_50440961 image_50443265