ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W dniu  14 października, w Święto Komisji Edukacji Narodowej odbyło się w naszej szkole  Ślubowanie klas pierwszych. Przebiegało ono pod hasłem  „ Z Józefem Piłsudskim przez 100-lecie”. W tym roku, ze względu na pandemię, ślubowanie odbywało się w trzech turach, każda z klas miała uroczystość osobno. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności, przy wsparciu kilku starszych koleżanek  z Samorządu Uczniowskiego i dwóch uczennic  z klas 3, które przedstawiały najważniejsze wydarzenia z historii szkoły. Następnie pierwszoklasiści złożyli przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyli  w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej, każda z klas udała się swoich  sal na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam dużo sukcesów, dobrych ocen  i wiele radości!

ŒŒœœslubowanie 2020 ŒŒœœslubowanie 2020b ŒŒœœslubowanie 20201 ŒŒœœslubowanie 20202 ŒŒœœslubowanie 20204 ŒŒœœslubowanie 20205