SPORTOWY PORANEK

W zdrowym ciele, zdrowy duch! 15 listopada br. mieliśmy szczęście spotkać się z piłkarzami reprezentującymi ekstraklasowy zespół Cracovia Kraków. Na sali gimnastycznej uczniowie klas I-III gościli czołowych piłkarzy zespołu. W skład reprezentacji wszedł Mateusz Cetnarski (pomocnik) i Łukasz Sosnowski (pomocnik), a także ich trener Marcin Kępa. W trakcie spotkania był czas na rozmowę, pytania i wspólne zdjęcia. Piłkarze opowiedzieli nam jak wygląda prawdziwe życie sportowca. Praca, systematyczność oraz zaangażowanie to podstawowe cechy każdego z nich. Ogromna ambicja pozwala im walczyć o jak najwyższe cele. Jedyne co może stanąć na ich drodze do zwycięstwa to kontuzja.

Chętni uczniowie otrzymali autografy na plakatach i piłkach nożnych. Spotkanie zakończyło się efektownym pokazem trików i umiejętności naszych gości.

Ze sportowym pozdrowieniem klasy I-III.

Hisilicon Balong

hdr