SPOTKANIE WIGILIJNE

Święta Bożego Narodzenia to czas pięknej miłości, spokoju, wielkiego szczęścia i pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem. Ten czas jest nierozerwalnie połączony z tradycją wystawienia magicznych Jasełek. W tym roku uczniowie z koła teatralnego pod przewodnictwem pani Anety Polczyk, chór pod przewodnictwem pana Jacka Włodarczyk i klasa 3a wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Dziurdzia przygotowali wspaniałe przedstawienie opowiadające historię Maryi i Józefa. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele i  rodzice. Po występie głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami zasiedli do wigilijnego stołu.

FOTORELACJA NR 2

21 grudnia 2018 roku odbyły się w naszej szkole wigilie klasowe. Dzieląc się opłatkiem wraz z przyjaciółmi, wychowawcą i rodzicami składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Szkolne spotkania przedświąteczne to kolędy, elegancko nakryty stół, a także pyszne tradycyjne potrawy przygotowane przez naszych rodziców. W tym roku nie zabrakło barszczu z uszkami, kapuśniaczków czy tradycyjnie upieczonego piernika. Oby rok 2019 był dla nas stale pełny zdrowia, radości i wielkiego szczęścia.

dav

dav

dav

dav