ZABAWA KARNAWAŁOWA

Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej  nr 61

7 stycznia 2016 roku, zgodnie z tradycją naszej szkoły, została przeprowadzona zabawa dla wszystkich dzieci z klas I-III i IV-VI.  Organizatorem imprezy dla najmłodszych uczniów był zespół  taneczno – muzyczny „Beata i Krasnoludek”, który przygotował wiele interesujących konkursów i zabaw inscenizowanych.

Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w nich, wystukując rytm do muzyki, wykazując niewątpliwe talenty taneczne podczas grania popularnych przebojów ubiegłego roku. W zabawie towarzyszyła im nuta rywalizacji międzyklasowej, każdy uczeń starał się wypaść najlepiej, a dodatkową motywacją były atrakcyjne nagrody, które czekały na zwycięzców.  Po pełnych emocji konkursach na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Wspaniała atmosfera zabawy wywołana została m.in. przez  udekorowaną,  w postaci mnóstwa czerwonych i złotych balonów oraz innych ozdób, salę gimnastyczną , które nadały swoistej magii temu miejscu.   Różnorodność , oryginalność i wielobarwność strojów dzieci, świadczących o dużej pomysłowości  ich twórców,  dopełniały ten prawdziwie karnawałowy obraz szkoły.

Muzyczne disco, w drugiej turze zabawy, organizowane przez pana Jacka Włodarczyka, cieszyło się również wielkim powodzeniem wśród licznie przybyłych starszych uczniów.

Po pełnym emocji balu jego uczestnicy w doskonałych humorach opuścili szkołę, marząc o następnej wspaniałej zabawie.

DSC_1824 DSC_1834 DSC_1838 DSC_1875 DSC_1886 DSC_1917 DSC_1945 DSC_1988