ZASŁUŻONA NAGRODA

W zeszłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie ‘’Rowerowy Maj’’. Do wygrania były nagrody dla pojedynczych uczestników oraz klasowe. Kilka klas wygrało dosyć fajne nagrody, np. Ia  wygrała wyjazd do centrum zabaw. Nagrody zrealizować można było do końca września. Ja jednak nie napiszę o Ia, lecz o IV b (w tym roku szkolnym jest to klasa Vb).

Nasza klasa Vb dostała „bon’’ na godzinę gry w kręgielni PINK & CLUB w Galerii Plaza (ponieważ klasa razem z wychowawczynią, panią Alicją Miechowicz, chciała grać dłużej, dokupiliśmy jeszcze jedną godzinę). Wycieczka odbyła się 18 września. Ponieważ sama należę do tej klasy, muszę przyznać, iż było bardzo fajnie.

W kręgielni podzieliliśmy się na 3 grupy razem z kolegami    i koleżankami. Następnie ustalaliśmy, kto będzie pierwszy, a kto ostatni w grupach.

Potem zaczęła się gra… Rundy były dwie po 10 strzałów dla każdego. Każdy starał się zbić wszystkie kręgle, jednak niewielu z nas miało takie szczęście. Najlepiej szło naszej wychowawczyni, która za każdym razem zbijała wszystkie kręgle.

Podsumowując wycieczkę, całej klasie bardzo się podobało. Mamy zamiar  jeszcze  raz to kiedyś powtórzyć.

Gabriela  Rzepecka  kl. Vb