“Zawsze w drodze ze sportem. Dzieciaki nie boją się treningów” – “Smok czy smog jest nad Krakowem? Zielona, niebieska czy czarna ZIEMIA?”

Projekt “Zawsze w drodze ze sportem. Dzieciaki nie boją się treningów” wciąż mobilizuje nas do działania. Realizując blok tematyczny “Smok czy smog jest nad Krakowem? Zielona, niebieska czy czarna ZIEMIA?” przeprowadziliśmy doświadczenia ukazujące jak powstaje smog. Dowiedzieliśmy się co to jest niska emisja i jaki ma wpływ na nasze życie, zdrowie i stan naszej planety.
Utrwalając wiedzę wykonaliśmy plakaty o niskiej emisji, następnie rozmawialiśmy i poznawaliśmy sposoby jak można jej zapobiegać.
Współorganizowaliśmy szkolny Pokaz mody ekologicznej. Przygotowaliśmy do niej stroje przy okazji rozmawiając i poznając zasady recyklingu. Pokaz udał się świetnie, cała społeczność szkolna wzięła w nim udział. Było kolorowo i ekologicznie.

FOTORELACJA:
https://photos.app.goo.gl/pEM1DmmDXQzSxo3s7

 

logo-polkole 20230424_093843 20230424_134229 20230426_113056