Jubileusz 95 lecia Szkoły Podstawowej nr 61

Jubileusz 95 lecia
W dniu 3 września 1920 roku o godz. 16.00 odbyła się uroczystość otwarcia szkoły, która otrzymała nr 61 oraz imię Józefa Piłsudskiego. W bieżącym roku mija 95 lat od tego wydarzenia. Chcąc uświetnić uroczystości jubileuszowe, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc finansową lub rzeczową.

Oferując nam swoje wsparcie przyczynicie się Państwo do pokrycia kosztów związanych z:

• wydaniem szkolnego śpiewnika pieśni patriotycznych i płyty CD
  • publikacją albumu jubileuszowego,
  • dofinansowaniem wykonania tablicy zawierającej kalendarium Patrona Szkoły,
  • przygotowaniem okolicznościowych wystaw,
  • organizacją spektaklu z udziałem uczniów i absolwentów naszej szkoły pod hasłem „Pamiętnik”,
  • przygotowaniem konkursów, których celem jest przekazanie młodemu pokoleniu wiedzy o patronie i historii szkoły,
  • przygotowaniem szkoły do podjęcia gości honorowych.

Zaangażowanie osobiste mile widziane.

Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w rozwój i edukację następnych pokoleń.

W zamian za oferowaną pomoc finansową lub rzeczową możemy odwdzięczyć się Państwu lub Państwa firmie poprzez:

• wręczenie certyfikatu z podziękowaniem,
  • wpis na naszą stronę internetową w zakładce „Jubileusz”,
  • podziękowanie wygłoszone w trakcie uroczystości.

Pomoc finansową możecie Państwo przekazać dokonując wpłaty na konto Rady Szkoły, dane znajdują się poniżej. O planowanej pomocy rzeczowej można nas poinformować za pośrednictwem sekretariatu, który jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00–15.00.

Mając nadzieję na Państwa życzliwą reakcję na nasz apel z góry dziękujemy

Dyrektor Szkoły wraz z komitetem organizacyjnym

Dane do Przelewu

Numer konta bankowego Rady Szkoły przy Szkole Podstawowej nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  w Krakowie:

Adres: ul. Popławskiego 17, 30-818 Kraków
z dopiskiem: Jubileusz