JESIENNA KINOWA KAMPANIA ROWEROWA

fot. pixabay.com

W najbliższy poniedziałek, 3 października, rusza nowy projekt związany z dojazdami do szkoły w sposób aktywny – czyli rowerem, na rolkach itp. Projekt nosi nazwę „Jesienna Kinowa Kampania Rowerowa” i jest bardzo zbliżony do Rowerowego Maja, o którym każdy już słyszał. Wykonanie całej akcji będzie jednak dużo prostsze i pilnowanie zbierania punktów będzie leżało przede wszystkim po stronie uczniów.

Do wygrania jest około 4000 biletów do kina.

Rywalizacja jest indywidualna – nie zliczamy wyniku klasy czy szkoły. Każdy jeździ na swoje konto i jeśli na tle Krakowa uzyska dobry wynik, ma szansę wygrać bilety. W puli jest ich dużo, więc przy systematycznych dojazdach do szkoły szansa na wygraną będzie spora.

Poniżej przedstawiamy szczegóły akcji oraz regulamin:

Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt. Uczniowie z największą liczbą punktów (w skali Krakowa) otrzymają nagrody. Do akcji mogą się też włączyć nauczyciele i pracownicy szkół na tych samych zasadach. Podróże piesze, komunikacją zbiorową oraz samochodem NIE SĄ premiowane punktami.

Czas trwania:

•             3 października – 28 października (4 tygodnie / 19 dni) z wyłączeniem 14 października.

Nagrody:

•            około 4000 biletów otwartych do kin dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i najlepszych nauczycieli.