OBIADY W SZKOLE

SZANOWNI RODZICE
Z przyjemnością witamy w nowym roku szkolnym.
NOWI UŻYTKOWNICY, aby uzyskać dostęp do systemu e-Stołówka powinni w przeglądarce internetowej wpisać adres https://obiady61.loca.pl , a następnie postępować zgodnie z poniższą instrukcją: https://drive.google.com/file/d/11PEgTrsTk2hpGGI_HlBt_GwvNNqP8wWT/view, założyć konto wpisując niezbędne dane, zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności i aktywować konto.
Następnie, po zalogowaniu się do stworzonego konta należy dodać dziecko lub dzieci, podając imię, nazwisko, klasę i schemat posiłków; już można zamawiać obiady (na cały miesiąc, wybrane dni lub tygodnie). Dla każdego dziecka zamawianie i opłacanie posiłków odbywa się oddzielnie.
Po aktywacji konta i zamówieniu posiłków uczeń otrzyma identyfikacyjną kartą stołówkową (pobie- rana jest kaucja zwrotna w wysokości 12,00zł, która zostanie doliczona do rachunku za posiłki). Do momentu otrzymania karty uczniowie przy odbieraniu posiłku podają swoje nazwisko i imię.
Osoby posiadające decyzje MOPS nie zakładają samodzielnie konta, zobowiązane są przesłać skan lub zdjęcie decyzji na adres mailowy: biuro@rozowyslon.pl .
Osoby posiadające już konta z lat ubiegłych zachowują wszystkie ustawienia (login, hasło); po zalogowaniu się na swoje konto samodzielnie mogą dodać nowego ucznia lub uczniów.
Zamówienia, odwołania i opłacenia posiłków na bieżący dzień można dokonać najpóźniej do godziny 8:30
Obiady wydawane będą od wtorku 05 września
Cena dwudaniowego obiadu z kompotem dla klas I-III wynosi 12,00zł; dla klas IV-VIII wynosi 14,00zł
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@rozowyslon.pl Informacje i aktualny jadłospis dostępny także na naszej stronie internetowej rozowyslon.pl w zakładce INFORMACJE / JADŁOSPISY – SP61 https://rozowyslon.pl/dane-pliki/jadlospis-poplawskiego.pdf
ŻYCZYMY SMACZNEGO !!!

Poniżej link do instrukcji obsługi systemu:
Urządzenia stacjonarne:
https://www.youtube.com/watch?v=s6Ayw4dc1hQ https://www.youtube.com/watch?v=IiWQ3wM0Z3M
Urządzenia mobilne:
https://www.youtube.com/watch?v=lDZTd_Y1Ckc https://www.youtube.com/watch?v=M1ppRgtZMjQ
Instrukcja w formacie pdf:
https://drive.google.com/file/d/11PEgTrsTk2hpGGI_HlBt_GwvNNqP8wWT/view