ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 17 października br. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Uczniowie gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci prezentują swoje umiejętności artystyczne. Następne składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostają przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

2019-10-17 Ślubowanie klas 1