ZACZAROWANE WZGÓRZE

Korzystając z (oby nie) ostatnich promieni słońca wszystkie klasy drugie przeniosły się w magiczny świat – odwiedziły Zaczarowane Wzgórze, miejsce pełne słońca, kolorowej jesieni, uśmiechu i …. dyni. Dzieci spędziły dzień z Panią Dynią w roli głównej. Uczestniczyły w warsztatach kulinarnych (wspólne gotowanie zupy z dyni, a potem jej smakowanie), jesiennych warsztatach plastycznych, konkurencjach sportowych. Dużą atrakcją była przejażdżka na końskim grzbiecie przy asyście instruktora, a najciekawsze wiejskie zoo – dzieci miały możliwość pokarmić zwierzęta, nauczyć się rozpoznawać jajka i poznać cykl inkubacji piskląt. Z wielkim żalem opuścili to czarodziejskie miejsce, ale z obietnicą, że jeszcze tam wrócą.