Finał Turnieju Gier i Zabaw Dzielnicy XII w Krakowie

 

 

W czwartek 11 maja nasi uczniowie uczestniczyli w finałach międzyszkolnego turnieju Gier i Zabaw Dzielnicy XII w Krakowie, organizowanym przez SP 157 przy ul. Rydygiera. Turniej odbywał się dla klas I-III i składał się z dwóch etapów, eliminacji oraz fazy finałowej. W eliminacjach nasi reprezentanci okazali się niepokonani, wygrywając wszystkie konkurencje! Poziom finałów był zdecydowanie wyższy, lecz ogromne zaangażowanie i włożony wysiłek naszych uczniów pozwoliły cieszyć się z pierwszego miejsca. Bardzo dziękujemy organizatorom ze szkoły 157 za stworzenie świetnych warunków do sportowej rywalizacji i zapewnienie fantastycznej atmosfery przez cały okres trwania zawodów!

Nasi reprezentanci:

2a

Szczepan Wilk

Maurycy Wypych

2b

Ola Gwizdała

Ala Kowalczyk

3a

Oleksandra Borodkina

Ula Duda-Jaszczur

Michał Pajdo

3b

Julian Piątek

Milena Rojkowska

3c

Stanisław Karp

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12