MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Czy w czasie pokoju można być patriotą?

Jak pokazać, że kocha się swoją Ojczyznę?

Dzieci z kilku szkół znalazły na to sposób.

Swoją miłość do Polski pokazały śpiewająco biorąc udział w
MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ,

który z okazji Narodowego Święta Niepodległości, już po raz kolejny, zorganizowany został przez naszą szkołę.

Koordynatorami konkursu były p. Dorota Pazdan i p. Marta Majerczak.

Niestety w związku z obecną sytuacją nie mogliśmy spotkać się „na żywo”, ale od czego nowoczesne technologie! Przenieśliśmy się do sieci. Nasi Artyści poradzili sobie znakomicie i … jury nie miało łatwego zadania. Jednakże… konkurs jest po to, żeby ktoś wygrał.

Ustalono, że:

I miejsce wyśpiewał sobie Wojciech Popek ze Szkoły Podstawowej nr 117 piosenką „Pierwsza kadrowa”

II miejsce zdobyła Anna Stefan – Sadzikowska ze Szkoły Podstawowej nr 123 za interpretację piosenki „Serce w plecaku”

III miejsce przyznano Łucji Sobierskiej ze Szkoły Podstawowej nr 61, która  śpiewająco odpowiedziała na pytanie „Co to jest niepodległość?”

Wyróżnienia otrzymali Przemysław Szwajdych ze Szkoły Podstawowej nr 117 za piosenkę „My, Pierwsza Brygada”

oraz Alicja Majcher ze Szkoły Podstawowej nr 61 za utwór „Pierwsza kadrowa”

GRATULUJEMY SERDECZNIE!

W2 W1a IIIa II I