RODZINNY RAJD ROWEROWY

Rodzinny Rajd Rowerowy

Miło nam poinformować, że liczna grupa uczniów z naszej szkoły tj. Zuzia i Szymon z kl.1a,

Maja z kl.IIb, Iga z kl.IId, Tomek z IVc, Maciek i Bartek z Vb wraz z rodzicami wystartowała w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbywał się w Nowym Sączu. Jest to impreza zorganizowana przez Małopolski Związek Kolarski z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego dla małych i dużych miłośników kolarstwa.

Główną ideą rajdu jest promowanie aktywnego, rodzinnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Reprezentacja naszej szkoły otrzymała medale i dyplomy oraz została uhonorowana pucharem dla najliczniejszej grupy.

Zachęcamy wszystkich do startów w przyszłorocznej edycji Rajdu. Jest to super zabawa dla wszystkich małych i dużych, dzieci i rodziców.

imag2928 imag2947 imag2970 imag2983 imag3009