TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniach 16. i 18. października 2018 r. odbył się Wewnątrzszkolny Turniej Piłki Nożnej. Wśród klas IV – VII rozgrywki cieszyły się sporym zainteresowaniem. Na boisku szkolnym rywalizowało aż 12 drużyn, które podzielone były na dwie grupy. Turniej rozgrywano w kategoriach: młodsi, starsi.

16 października rozegrano turniej dla klas IV-V (grupa A). Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn klasowych, ukrytych pod nazwami:

5B – LIVERPOOL

4D – GWIAZDA D

4C – MANCHASTER – drużyna złożona z dziewczyn z jednym chłopakiem

4A -ORŁY – drużyna złożona wyłącznie z dziewczyn

4A – JUVENTUS

18 października rozegrano turniej dla klas VI i VII (grupa B). W tej części turnieju uczestniczyło 7 drużyn:

7A – ZUPKI CHIŃSKIE – drużyna złożona wyłącznie z dziewczyn

6A – KLASA 6A – drużyna złożona wyłącznie z dziewczyn

6A – MASNO

7A – FC KRZOKI

6B – KUCYKACY

7B – TIBIJSKIE WARIATY

6C – CHARYZMATYCZNI WOJOWNICY

Zacięte mecze grupowe rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Po emocjonujących spotkaniach wyłoniono najlepszych, wręczając im medale i dyplomy.

Kategoria młodsi:

I MIEJSCE: ORŁY z klasy 5B

II MIEJSCE: GWIAZDA D z klasy 4D

III MIEJSCE: JUVENTUS z klasy 4A

Kategoria starsi:

Rozgrywki rozpoczęły się od meczu rozegranego pomiędzy dziewczynami. Na boisku stawiły się ZUPKI CHIŃSKIE, czyli klasa 7A oraz dziewczyny z klasy 6A – w regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem, jednak po emocjonujących rzutach karnych z triumfu cieszyły się dziewczyny z klasy 6A.

ROZGRYWKI CHŁOPCÓW:

I MIEJSCE – TIBIJSKIE WARIATY z klasy 7B

II MIEJSCE – FC KRZOKI z klasy 7A

III MIEJSCE – KUCYKACY z klasy 6B

W trakcie imprezy dominowała wesoła atmosfera na trybunach i zacięta rywalizacja na boisku.

Podziękowania dla wszystkich uczestników i organizatorów zabawy.

IMG-6987 IMG-6983 IMG-6993 IMG-7012 IMG-7061 IMG-7063 IMG-7069 IMG-7070 IMG-7076 IMG-6979 IMG-6980